Pokračování pro starší: přechod Beskyd a Javorníků

Datum začátku
17.07. 2021
Datum konce
23.07. 2021
Sraz
v sobotu 17.7. v 11:20 na Hlavním nádraží před obchodem Tally Weijl
Návrat
v pátek 23.7. v 18:56 na Hlavním nádraží vlakem z Púchova Ex 124 Valašský express
Popis akce

Na Slovensko se bohužel nemůžeme vydat z důvodu covidových opatření. Vydáme se proto do Beskyd a Javorníků. Jelikož se jedná o CHKO, tak nebereme stany a budeme spát pod širákem. V případě deště využijeme přístřešky, či plachty, které si poneseme. Nezapomeňte tedy teplý spacák a pláštěnku!

 Upozornění a rady:
 

  • Nezapomeňte si zkontrolovat platnost občanského průkazu, nebo pasu, který se vezmete s sebou na pokračování. ANO I DO ČR, PROTOŽE SE BUDEME POHYBOVAT PO HRANICÍCH
  • Také prosím zvažte, jaké boty (pohorky) si budete brát.
  • Doporučujeme si nezapomenout pláštěnku na batoh.
  • Nejcennější radou ovšem je mít vlastní toaleťák.
  • A aby to nebylo málo komplikované, tak samozřejmě neberte moc věcí. Na srazu dostanete společné jídlo, počítejte proto při balení s tím, že se vám do batohu musí vejít.

Pro konání akce potřebujete negativní antigenní test z pátka 16. 7. na který se půjde hromadně po návratu z tábora. 

V případě jakékoli změny platných opatření Vás budeme obratem informovat.

 Jedno z nejbližších testovacích míst je na Florenci, které vydává potvrzení o negativitě pro vycestování do Evropy. Rezervujte si termín zde: https://www.covidpoint.cz/rezervace

 Těšíme se na Vás

Doporučené vybavení

OP/pas, spacák, karimatka, oblečení na hory, pláštěnka, baterka, zápalky/zapalovač, nůž, lžíce, hygienické potřeby, krém na opalování, čepice proti sluníčku, pohorky (rozšlápnuté), batoh (pokud možno s pláštěnkou), toaleťák, plavky pro koupání v přírodě (možné nahradit jiným oblečením, moc příležitostí nebude), společné věci dle dohody na táboře - do dvojice (plachta, ešus, vařič, bomba, jídlo), sandály (pokud je chcete tahat), bochník chleba (1200g) - zabalený do plátěné utěrky!