Cesta do vesmíru

Kam až dokážeme doletět? Dostaneme se společně na Měsíc, nebo ještě dál? Staňte se hnací silou pro naši pionýrsko-vodáckou raketu a pomozte nám společně prozkoumat vesmír!

O co jde?
Naši vědci sestrojili raketu, jejíž pohon je zcela ekologický a šetrný k okolnímu prostředí – stačí jen vaše energie. Hledáme dobrovolníky, kteří nám ve vymezeném období pomohou s raketou doletět co nejdál to půjde. Pomoci může každý – dítě, rodič, babička nebo dědeček, vedoucí a instruktoři oddílů nebo kolemjdoucí, který chce raketu „posunout”. Jak budeme energii získávat? Každý den (nebo týden, to je na tobě) nám dej vědět, kolik jsi ušel kroků nebo najezdil kilometrů na bruslích, koloběžce či kole. Jen tak, žádná kontrola.

Na odkazu níže je oficiální stránka věnovaná tomuto jedinečnému projektu. Můžeš zde například sledovat, jak si vede náš oddíl: https://dovesmiru.pionyr.cz/?fbclid=IwAR0L3CWUowxVIud18qyJe-lykgpsK-TmzwA04WXTj9aHBb3Nu0sL7xfSQBM 

Jak na to?
Až najezdíš, či nachodíš nějaké kilometry, tak vyplň dotazník, který je pod tímto textem. Najdi v nabídce své jméno a zadej počet kilometrů, který jsi zdolal/a od posledního vyplňování formuláře. Pokud jsi kamarádem oddílu Vodáci a nemáš v nabídce své jméno, tak vyber "ostatní". Nalevo od textu pak můžeš pozorovat kdo získal kolik kilometrů.