Online činnost

Vzhledem k aktuální situaci je stále nejisté, kdy se budeme moci opět potkat na schůzkách a výletech. Rozhodli jsme se proto začít pořádat aktivity online a to pro všechny členy. Hlavním cílem je být v kontaktu, zabavit se a poskytnout dětem oddílovou činnost alespoň na dálku. Jak to tedy bude vypadat? V současnosti plánujeme dva druhy aktivit: Online schůzky a výzvy, které budou součástí celoroční hry, jejíž start měl proběhnout během podzimních prázdnin.

Online schůzky

Schůzky budou přibližně jednou měsíčně formou online videohovoru přes platformu Google Meet. Online schůzky budou v klasickém čase, tedy v pondělí od 16:30. Schůzky budou mít program dlouhý do hodiny s následnou možnou volnou zábavou. Budete potřebovat pouze internetové připojení, mikrofon a nejlépe i webkameru.

Nejbližší online schůzka se pravděpodobně již neuskuteční, ale pokud změníme názor, tak vám dáme vědět.

Výzvy

Výzvy budeme vyhlašovat nepravidelně, přibližně jednou za týden a budeme se snažit, aby měly charakter venkovních, či kreativních úkolů (tedy mimo počítač). Výzvu bude plnit každý za sebe a za splnění dostane ohodnocení do celoroční hry. Zadání zveřejníme na této stránce, na našem Facebooku a zašleme Vám ho i e-mailem. Odevzdávání splněných výzev se bude konat buď e-mailem nebo odpovědí pod příspěvek na oddílovém Facebooku (většinou se bude jednat o fotku). Pokud byste nechtěli zveřejnit fotky, které nám pošlete v rámci tohoto programu, napište garantovi online činnosti Wikimu na jakub.hajekj@gmail.com.